Батькам на допомогу

До уваги батьків майбутніх першокласників.

Як перевірити, чи ви готові бути батьками першокласника? Ідіть за посиланням, проходьте ТЕСТ, аналізуйте, готуйтеся. Час іще є!
___________________________

Відсутність мотивації до навчання -10 базових причин

Ну дуже цікава і корисна інформація для батьків школярів, які не хочуть учитися. Поради психолога читайте ТУТ. Аналізуйте, думайте, не будьте байдужими до долі власної дитини! 

 

 

 

Батькам майбутніх маленьких школяриків

Будь ласка, прислухайтесь до цих порад

 

А ще про 6 правил батькам майбутніх першокласників читайте ТУТ.

 

 

Правовий порадник для батьків: не думайте, що ви все знаєте, а краще уважно прочитайте і зробіть висновки!!!

 

Батьківський лекторій
з техніки безпеки 
Перевірте, чи Ви знаєте все про гриби?!

 

 

Іще раз про читання!

Перейдіть за посиланням і дізнайтеся, як дитині вибрати книгу




Уважно перегляньте корисне відео


5 причин  чому дитина погано вчиться і як їй допомогти

Чи правильно це?
Шановні батьки! А Ви часто так спілкуєтеся з дітьми?!



Батькам про підлітковий вік


Хочете виростити обдаровану дитину?


Батькам про читання підлітків


У віці 12-15 років мотивація у дітей вже не пізнавальна. Провідною діяльністю є спілкування. У цьому віці діти починають гірше вчитися, втрачають інтерес до навчання. Якщо розвиток дитини проходить нормально, то книзі він віддасть перевагу спілкування з однолітками. Багато творів шкільної програми складні і не цікаві дітям. Самі по собі ці твори чудові, але їх розумієш тільки з віком. Це не сприяє розвитку інтересу у дитини до читання.

Як прищепити любов до читання підлітку

Щоб прищепити любов до читання підлітку, ви повинні подавати особистий приклад. Будь-які слова будуть безсилі, якщо ви самі, прийшовши додому з роботи, сядете перед телевізором. І навпаки, якщо підліток часто бачить батьків, які читають книгу, захоплено обговорюють твори, ніяких додаткових стимулів може взагалі не знадобитися.
Визначте, що цікавить дитину. Якщо хлопчик цікавиться комп'ютерами, підберіть книги про комп'ютерні світи, якщо його цікавить фантастика, покладіть на видне місце, як би ненароком, книгу американського фантаста Алана Дін Фостера, за творами якого були зняті фільми «Зоряні воїни», «Чужі».
Читайте разом з підлітком. Читайте перед сном, навіть якщо дитина вже доросла, це допоможе налагодити стосунки і доставить вам обом величезне задоволення.
Можна читати за ролями який-небудь гумористичний твір з великою кількістю діалогів.
Пограйте у «Вгадай», наприклад, читаєте разом з підлітком детектив, зупиняєтеся на найцікавішому місці, намагаєтеся вгадати розв'язку. Дочитувати і з'ясовуєте, хто переміг. Можна призначить приз.
Винагороджуйте читання. Домовтеся з дитиною про додаткові привілеї за прочитаний ним щодня певний обсяг тексту. Це може бути додатковий час за комп'ютером, похід в кінотеатр на вихідні і т.д.
Ходіть разом з дитиною в книжковий магазин. Діти обожнюють робити покупки. Зробіть це традицією. Нехай дитина сама вибере собі книгу.
Відвідуйте бібліотеку, вивчайте новинки, що з'являються там. У бібліотеках часто проводяться конкурси, вікторини.
Використовуйте аудіокниги, електронні книги.
Спробуйте захопити дитину веденням читацького щоденника. У нього можна записувати сподобалися фрази з книги, малювати малюнки, вклеювати роздруковані картинки, наклейки.
Порадьте підлітку книги свого дитинства, поділіться своїми дитячими враженнями про прочитані книги.
Дозвольте дитині читати в ліжку. Скажіть йому, що він повинен лягати спати, або може почитати. Зазвичай діти вибирають читання.
Не змушуйте підлітка дочитувати книгу до кінця, якщо вона стала йому не цікава.
Можна захопити дитину цікавими фактами з життя письменників.
Даруйте дитині книги з дарчим написом, добрими побажаннями. Через кілька років це стане щасливим нагадуванням про рідний дім і близьких людей.
Ніколи не змушуйте дитину насильно читати. Цим ви відіб'єте інтерес до читання взагалі. Ваша безумовна любов, участь і терпіння допоможуть прищепити підлітку інтерес до читання!

 Пам’ятка для батьків

Щаслива родина – запорука життєвого успіху Ваших дітей

       Пам’ятайте: найбільший скарб у Вашому житті то є Ваші діти !
Якнайбільше свого часу проводьте із своїми дітьми. Будьте до них уважні. Старайтеся зрозуміти внутрішній світ Вашої дитини, тоді Ви зможете підтримати її і в біді, і в радості. Якщо Ваша дитина не буде самотньою сьогодні, то і Вам у майбутньому не прийдеться пережити самотність.
     Якомога частіше говоріть своїм дітям гарні слова. Цінуйте Ваших дітей. Підвищуйте їх самооцінку. Пам’ятайте: успіху досягає той, у кого вірять.
     Живіть у гармонії із собою, з Вашими дітьми і з усім світом. Пам’ятайте: у щасливих батьків щасливі діти .
       Будьте мудрими і люблячими батьками. Батьківство – це величезний труд, але працьовитість завжди винагороджується. А Ваша винагорода – то щира любов Ваших дітей!

Немає коментарів:

Дописати коментар